Podzemní nádrže ze smaltovaných plechů
podzemni-nadrze-01-th.jpg

Celokovové podzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií (žumpy), apod. Podzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují do země pod úroveň terénu na rovný betonový podklad a jsou určené pro obsypání zeminou.

Nadzemní nádrže ze smaltovaných plechů
nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Celokovové nadzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií, produktů pro potravinářské účely, agresivních látek a chemikálií. Nadzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ.

Otevřené nádrže ze smaltovaných plechů
otevrene-nadrze-01-th.jpg

Celokovové otevřené nádrže slouží ke skladování vody, kalů a fekálií. Otevřené nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ. Tyto nádrže je možné využít pro stavbu bazénů jak nadzemních tak zapuštěných. Informujte se u našeho obchoníka.

Kryté nádrže ze smaltovaných plechů
zastresene-nadrze-01-th.jpg

Smaltované nádrže lze použít pro skladování kapalných i sypkých materiálů. Nádrže jsou také základním stavebním prvkem environmentálních technologických souborů, jako jsou čistírny odpadních vod a bioplynové stanice. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů, které jsou spojeny šrouby

Maloobjemové nádrže ze smaltovaných plechů
maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i maloobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o maloobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.

Velkoobjemové nádrže ze smaltovaných plechů
velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i velkoobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o velkoobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.

Smaltované nádrže na kejdu

nadrze-05.png

Nádrže na kejdu nabízíme jak ve variantě otevřené, tak se střechou. Nádrže jsou vybaveny kotvením, ocelovým či betonovým dnem, výztužnými úhelníky, revizním otvorem, žebříky, přepadovým potrubím, výpustným hrdlem, plošinou, atd. Samozřejmostí je možnost dodání dalších technologických prvků dle přání zákazníka nebo dle projektu, jak je např. vrtulové míchadlo a čerpadlo.

Dodávané smaltované nádrže na kejdu

nadrze-06.png

Nádrže standartně osazujeme revizním otvorem, výpustným hrdlem, přepadovým potrubím, žebříkem s plošinou, atd. Pro plnění a vyprázdnění nádrže na kejdu se používají kalové čerpadla. Pomocí ponorného míchadla u místěného v nádrži se provádí homogenizace skladovaného média - kejdy. Nádrže dodáváme v průměrech 5 až 45 metrů. Nádrže na kejdu ze smaltovaných plechů slouží pro uskladnění kejdy a odpadních vod z objektů živočišné výroby. Zajišťujeme a realizujeme celkové návrhy řešení až komplexní realizaci tj. skladové a přečerpávací nádrže včetně technologického vybavení – čerpání, potrubní dopravy, míchání a vyskladňování.

Kejda a kejdové hospodářství

nadrze-04.png

V posledních letech je zaměřen zájem veřejnosti na problematiku týkající se negativního působení zemědělství na přírodu. Příčiny je nutno hledat v používání špatných technologii, struktuře zemědělské výroby a v nekázni při práci s přírodními zdroji. Vzhledem k tomu, že aspekty životního prostředí jsou a budou v zemědělské politice stále důležitější, a to jak u nás tak i v zemích EU, je důležité, aby chovatelé a producenti věnovali výraznou pozornost těmto problémům, neboť se jedná o jeden z významných předpokladů limitujících další rozvoj celého odvětví.

Ukázky nádrží na kejdu najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Tabulka velikostí smaltovaných nádrží je ZDE

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky