Novinky

 • Peletizační linky - dodávka a výstavba
  27 Srpna 2018 Kategorie Nový sortiment a služby

  Peletizační linky - dodávka a výstavba

  Firma Morkus Morava s.r.o. se věnuje také přípravě a realizaci projektů dodávek a výstavby kompletních peletizačních linek. Stejně jako u projektů výstavby sila a nádrží poskytujeme kompletní servis dodávky na klíč. V případě, že investor nemá k dispozici projekt, který je připravený k výstavbě, poskytujeme podporu při developerské činnosti či realizaci projektu poskytujeme na klíč. Při výstavbě peletizačních linek používáme pouze se špičkové technologie prověřené léty provozu, používáme technologie osvědčených německých, rakouských a českých dodavatelů, kteří se na výrobu komponent a strojů pro peletizační linky specializují již řadu let. Po dokončení zajišťujeme uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a vyřízení legislativních procesů nutných ke spuštění peletizační linky.

  Zobrazit celý článek

 • Smaltované nádrže pro ČOV a BPS
  20 Března 2017 Kategorie Nový sortiment a služby

  Smaltované nádrže pro BPS a ČOV

  Na domácím trhu patříme mezi lídry v oblasti dodávek a výstavby smaltovaných sil, nádrží a zásobníků. V průběhu posledních deseti let jsme zrealizovali více jak čtyři stovky projektů zaměřených na výstavbu skladovacích kapacit pro zemědělskou, průmyslovou či komunální sféru. Naší doménou byla výstavba smaltovaných nádrží na kejdu, močůvku a kapalná hnojiva, dále potom dodávky a montáže smaltovaných či pozinkovaných sil na obilí, vlhkou kukuřici a další sypké materiály. Stále častěji nás investoři oslovují s požadavkem na dodávku a výstavbu smaltovaných nádrží pro fermentory bioplynových stanic a čističek odpadních vod. S ohledem na zvyšující se zájem o tyto produkty byla vytvořena nová sekce obchodního oddělení, která řeší všechny poptávky a požadavky našich zákazníků z oblasti výstavby smaltovaných nádrží pro bioplynové stanice či čistírny odpadních vod.

  Zobrazit celý článek

 • Výstavba skladu DAM Lučenec
  30 Prosince 2016 Kategorie Stavby

  Výstavba skladu DAM Lučenec

  Pro firmu Tajba a.s. jsme realizovali výstavbu nového skladu kapalných hnojiv v Lučenci na Slovensku. Sklad je tvořen 2 smaltovanými nádržemi Permastore včetně smaltovaných střech. Součástí výstavby byly i veškeré stavební práce včetně výstavby spodní stavby a ocelových konstrukcí přístřešků naskladnění kapalných hnojiv z automobilů i železnice.

  Specifikace dvou zastřešených smaltovaných nádrží Permastore: Ø 8,54m, 5 lubů, výška nádrže 7,5 m

 • Třebnouševes výstavba posklizňové linky
  30 Září 2016 Kategorie Stavby

  Třebnouševes výstavba posklizňové linky

  Pro firmu Bednár FMT s.r.o. jsme v roce 2016 realizovali montáž posklizňové linky v Třebnouševsi. Posklizňová linka je tvořena 4 pozinkovnými sily GSI včetně systému naskaldnění a vyskladnění zrna. Součástí montáže byla i dodávka, výroba a montáž ocelových konstrukcí hal, nosných konstrukcí ocelových zásobníků a dopravníků.

  Specifikace pozinkovaných sil: Ø 12,8m, objem: 1526 m³, výška sila 14,63m

Akční nabídky