Archiv novinek - listopad 2012

 • vystavba-nadrze-na-kejdu-lubina-th.jpg
  01 Listopadu 2012 Kategorie Stavby

  Stavba nádrže na kejdu v Lubině

  3. listopadu 2012 byla zahájena montáž nádrže pro kejdové a močůvkové hospodářství na mléčné farmě v Lubině - Kopřivnici. Jedná se o stavbu nádrže na kejdu o průměru 30 m (výška 7 lubů)a objemu 7192 m3. Celá nádrž byla smontována z nových oboustranně smaltovaných Vítkovický plechů včetně originálního příslušenství. Montáž byla provedena na předem připravený zapuštěný betový základ. Součástí dodávky byli i míchadla, čerpadla a další technologie. Dokončená stavba byla předána k používání 15.1.2013.

 • zeme-zvitelka-2012-th.jpg
  30 Srpna 2012 Kategorie Výstavy

  Země živitelka 2012

  Země živitelka je jedinou výstavou v republice, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. Jedním z témat výstavy Země živitelka 2012 je zemědělská technika a služby pro zemědělství s výstavou různých typů traktorů, strojů, zařízení a novinek pro zemědělství, řemeslnických potřeb a ochranných a pracovních pomůcek. Následuje rostlinná a živočišná výroba s prezentacemi plemenných koní, krav, ovcí a koz na předvadišti, součástí je také možnost zakoupení krmiv, potřeb a zařízení pro chov. Na předvadišti se návštěvníci výstavy Země živitelka 2012 mohou těšit na novinku letošního ročníku výstavy - První jihočeskou Angus show.

 • pozinkovana-sila-nove-th.jpg
  28 Srpna 2012 Kategorie Obchod

  Rozšíření nabídky o dodávky a montáže pozinkovaných sil

  V měsíci červenci a srpnu 2012 proběhly jednání se dvěma zahraničními dodavateli zemědělských pozinkovaných sil. Jednání skončila k oboustranné spokojenosti, strategický partner byl zvolen a smlouva o dodávkách pozinkovaných sil je na světě. Tento sortiment bude oficielně nabízen zájemcům z řad zemědělců od ledna roku 2012. Nyní pracuje na novém katalogu který bude již obsahovat o nově nabízené sila a další technologie pro zpracování a uskladňování zrna.

 • nadrz-bcov-pardubice-th.jpg
  25 Června 2012 Kategorie Stavby

  Modernizace BČOV Pradubice

  V březnu letošního roku začla rozsáhlá modernizace biologické čistírny odpadních vod (BČOV) Pardubice, která si vyžádá náklady přesahující 680 milionů korun. Zahájí ji rekonstrukce objektu neutralizace chemických odpadních vod. Náklady na tento objekt jsou odhadovány na 38 milionů korun. Uhradí je společnost Synthesia, jejíž odpadní vody jsou v BČOV čištěny. Ve druhém pololetí letošního roku začla modernizace samotné čistírny. Na jmenované modernizaci se podílí stavbou odkalovací nádrže i naše firma Morkus Morava s.r.o. V přiložené fotogalerii je několik fotografií z montáže odkalovací nádrže.

 • techagro2012-th.jpg
  25 Březen 2012 Kategorie Výstavy

  Techagro 2012

  Za dobu více než desetiletého úspěšného trvání nesou veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA známku prestižní akce s vysokým odborným kreditem, která představuje jednu z předních událostí svého druhu v Evropě. Svědčí o tom i výsledky předchozího ročníku, který byl nejúspěšnější ve své historii. Na tomto ročníku Techagra jsme měli svůj výstavní stánek. V přiložené fotogalerii si můžete prohlédnout postup instalace jednoho z největších exponátů této výstavy.

Akční nabídky