Hranaté zásobníky
Hranaté zásobníky 01

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Nepodjezdné zásobníky 40°/57°
Nepodjezdné zásobníky s výsypkou 01

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Podjezdné zásobníky 40°
Podjezdné zásobníky 01

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Ocelové zásobníky
Kovové zásobníky 01

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Pozinkované zásobníky
Pozinkované zásobníky 01

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Smaltované zásobníky
Smaltované zásobníky 01

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Smaltované zásobníky

Skladovací zásobníky 01

Nabízíme komplexní služby v oblasti krátkodobého skladování materiálů v zásobnících. Zásobníky jsou tradičním způsobem řešení krátkodobých skladovacích potřeb pro mnoho oborů. Naše služby pokrývají celý proces realizace, od projekčních prací až po dodávku a montáž zásobníků.

Pozinkované zásobníky a smaltované zásobníky

Skladovací zásobníky 02

Uspokojíme potřeby našich zákazníků jak v oblasti dodávek moderních pozinkovaných zásobníků, tak v oblasti dodávek klasických ocelových zásobníků či dodávek zásobníků s využitím renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Nabízíme řešení pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Neustále hledáme nové možnosti a způsoby, jak řešit standardní i specifické potřeby našich zákazníků v oblasti zásobníků. Naše řešení vždy vycházejí z individuálního přístupu ke každému zákazníkovi.

Standardní kompletaci zásobníku najdete ZDE

Tabulka velikostí smaltovaných zásobníků je ZDE

Strojní zařízení pro skladování, manipulaci a dopravu sypkých hmot

Skladovací zásobníky 03

Firma Morkus Morava s.r.o. již několik let dodává svým zákazníkům zásobníky a technologická zařízení pro skladování sypkých materiálů a směsí. Jedná se zejména o skladování, dopravu, manipulaci a dávkování materiálů, tedy dodávku strojních zařízení, jako jsou sila a zásobníky, šnekové dopravníky, míchače, dávkovače, uzavírací komponenty, zařízení pro vzduchovou dopravu materiálu, výtlačné pumpy a mnoho dalších.

Ukázky pozinkovaných zásobníků najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Ukázky smaltovaných zásobníků najdete ve fotogalerii: Fotogalerie zásobníků

Tabulka velikostí smaltovaných zásobníků je ZDE

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky