Rovné dno

silo-rovne-dno-th.jpg

Obilní sila jsou v provedení s rovným dnem pevně upevněná k železobetonové desce. Pro aktivní odvětrávání může být podlaha opatřena odvětrávacími kanály do který vhání vzduch provzdušňovací ventilátory. Vyskladňování je prováděno pomocí vyhrnovacího zařízení umístěného uvnitř sila na dně.

Betonová výsypka

silo-betonova-vysypka-th.jpg

Obilní sila v provedení s vnitřní betonovou výsypkou jsou pevně upevněná k železobetonové desce. Pro aktivní odvětrávání může být silo opatřeno odvětrávacími kanály do který vhání vzduch provzdušňovací a protikondenzační ventilátory. Betonová výsypka slouží k vyskladňování sila. Při použití betonové výsypky se zmenší kapacita sila.

Vestavba do sila

silo-vysypka-kovova-th.jpg

Další možností vyskladňování smaltovaných nebo pozinkovaných sil je namontování speciální kovové vestavby. Vestavby je možné namontovat i do sil v provozu. Tyto mohou být kuželovité nebo šikmé. Sila mohou být opatřena systémem aktivního odvětrávání pomocí provzdušňovacích a protikondenzačních ventilátorů. Střecha je opatřena výduchy.

Falešné dno

silo-falesne-dno-th.jpg

Obilní sila jsou v provedení s falešným dnem pevně upevněná k železobetonové desce. Pro aktivní odvětrávání uskladněných zrnin je podlaha opatřena odvětrávacími průduchy do kterých vhání vzduch provzdušňovací ventilátory. Vyskladňování obsahu je prováděno pomocí vyhrnovacího zařízení umístěného uvnitř sila na falešném dně.

Doplňkové vybavení pro sila

K silům nabízíme tyto doplňky:

Široká nabídka vybavení sil

doplnky-sila-001-th.jpg

Sila jsou určena pro skladování obilovin, šrotů, krmných směsí, popřípadě dalších materiálů. Pro maximální využití skladovacích sil dodáváme další příslušenství a doplňky. Toto doplňkové vybavení sil je potřebné pro snadnou obsluhu a provoz sil. Dodáváme žebříky, schodiště, inspekční otvory, aktivní odvětrávání, dopravní cesty a technologie určené pro snadné vybírání skladovaných plodin či materiálů. Naše sila jsou výhodná z důvodu snadného vyprazdňování či častou manipulaci se skladovaným produktem. Nabízíme perfektní možnost umístění dopravních cest přímo pod výsypku s možností udržování dodkonalé čistoty pod silem.

Standardní kompletaci pozinkovaného sila s plochým dnem najdete ZDE

Ukázky vybavení sil najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky