Hranaté zásobníky

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Nepodjezdné zásobníky 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Podjezdné zásobníky 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Ocelové zásobníky

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Pozinkované zásobníky

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Smaltované zásobníky

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Zásobníky na obiloviny

zasobniky-na-obiloviny-01-th.png

Zásobníky na obilí dodáváme pro krátkodobé skladování obilí. Způsob plnění zásobníku na obilí bývá obvykle klasickými dopravními cestami, používanými v posklizňových linkách (redlery, elevátory, atd.). Jednotlivé zásobníky nebo jejich sestavu např. do posklizňových linek nebo linek na výrobu krmných směsí navrhujeme dle požadavků zákazníka. Zákazník má na výběr více možností, např. kruhové ocelové zásobníky, kruhové pozinkované zásobníky, podjezdné zásobníky, nepodjezdné zásobníky, atd. Naši technici Vám vždy poradí a navrhnou optimální řešení pro zásobníky na obilí.

Naskladňování do sil a zásobníků

zasobniky-na-obiloviny-02-th.png

Zásobníky jsou určeny především pro venkovní prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie. Zásobníky je postaveny na ploché základové desce z armovaného betonu, ve které mohou být integrovány dopravní cesty. Zrniny z dopravních prostředků sklápějí do příjmových košů, ze kterých jsou dopraveny korečkovými elevátory nebo prostřednictvím pásových dopravníků do jednotlivých míst sil a zásobníků. Možné je použití šnekových dopravníků nebo pneumatických dopravníků.

Zařízení pro skladování obilovin

zasobniky-na-obiloviny-03-th.png

Firma Morkus Morava s.r.o. již několik let dodává svým zákazníkům zásobníky a technologická zařízení pro skladování obilovin. Jedná se zejména o skladování, dopravu, manipulaci a dávkování materiálů, tedy dodávku strojních zařízení, jako jsou sila a zásobníky, šnekové dopravníky, míchače, dávkovače, uzavírací komponenty, zařízení pro vzduchovou dopravu materiálu, výtlačné pumpy a mnoho dalších.

Standardní kompletaci zásobníku na obiloviny najdete ZDE

Ukázky zásobníků na obiloviny najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Tabulka velikostí smaltovaných zásobníků je ZDE

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky