Podzemní nádrže ze smaltovaných plechů

podzemni-nadrze-01-th.jpg

Celokovové podzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií (žumpy), apod. Podzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují do země pod úroveň terénu na rovný betonový podklad a jsou určené pro obsypání zeminou.

Nadzemní nádrže ze smaltovaných plechů

nadzemni-nadrz-01-big.jpg

Celokovové nadzemní nádrže slouží ke skladování různých kapalin, granulátů sypkých materiálů, fekálií, produktů pro potravinářské účely, agresivních látek a chemikálií. Nadzemní nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ.

Otevřené nádrže ze smaltovaných plechů

otevrene-nadrze-01-th.jpg

Celokovové otevřené nádrže slouží ke skladování vody, kalů a fekálií. Otevřené nádrže montované z oboustraně smaltovaných vítkovických plechů se usazují na úroveň terénu na rovný železobetonový základ. Tyto nádrže je možné využít pro stavbu bazénů jak nadzemních tak zapuštěných. Informujte se u našeho obchoníka.

Kryté nádrže ze smaltovaných plechů

zastresene-nadrze-01-th.jpg

Smaltované nádrže lze použít pro skladování kapalných i sypkých materiálů. Nádrže jsou také základním stavebním prvkem environmentálních technologických souborů, jako jsou čistírny odpadních vod a bioplynové stanice. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů, které jsou spojeny šrouby

Maloobjemové nádrže ze smaltovaných plechů

maloobjemove-nadrze-01-th.jpg

Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i maloobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o maloobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.

Velkoobjemové nádrže ze smaltovaných plechů

velkoobjemove-nadrze-01-th.jpg

Nádrže šroubované ze smaltovaných plechů se díky své konstrukci mohou montovat v různých velikostech, průměrech a výškách. Je tedy možné pomocí smaltovaných Vítkovických plechů kompletovat i velkoobjemové nádrže. (viz tabulka níže) V případě zájmu o velkoobjemovou nádrž nás neváhejte kontaktovat, seznamíme Vás s celou naší nabídkou nádrží.

Nádrže pro bioplynové stanice

nadrze-bioplynky-001-th.png

Nádrže pro bioplynové stanice nabízíme jak ve variantě otevřené, tak se střechou. V rámci provozu bioplynových stanic jsou naše nádrže využitelné buď jako fermentory s integrovaným plynojemem nebo pro účely skladování digestátu. Nádrže jsou vybaveny kotvením, výztužnými úhelníky, žebříky, přepadovým potrubím, výpustným hrdlem, plošinou, atd. Samozřejmostí je možnost dodání dalších technologických prvků dle přání zákazníka nebo dle projektu.

Bioplynové stanice

Výroba energií z obnovitelných zdrojů představuje nový směr v energetické politice západních států. Díky vládním podporám a garancím výkupních cen energie jde o vysoce bezpečnou a rentabilní investici. Bioplynové stanice jsou obecně technologické celky, které zpracovávají biologicky rozložitelné substráty (biomasu) a současně využívají takto získaný bioplyn k výrobě elektrické energie a tepla nebo k výrobě ekvivalentu zemního plynu (CNG-CBG), který může být dále použit pro pohon automobilů. Nejvýznamnějšími přínosy bioplynových stanic je tedy ekologická výroba elektrické a tepelné energie a tím pádem i rozšíření činností a zdrojů příjmů pro zemědělce a venkov. Sofistikovaným využitím organických odpadů dochází ke stabilizaci exkrementů hospodářských zvířat a snížení zápachu. Jedním z vedlejších produktů BPS může být i výroba kvalitního organického hnojiva a tím vlastně dojde uzavření cyklu pro zlepšení úrodnosti zemědělské půdy.

Velkoobjemové šroubované nádrže

nadrze-bioplynky-002-th.png

Základním stavebním prvkem bioplynové stanice jsou velkoobjemové šroubované nádrže ze oboustraně smaltovaných Vítkovických plechů. Tyto nádrže se vyrábějí již více než 40 let a dávají tak bioplynovým stanicím jejich charakteristické a jedinečné vlastnosti.

Ukázky nádrží pro bioplynové stanice najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Tabulka velikostí smaltovaných nádrží je ZDE

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky