Lehké opravy zásobníků

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Střední opravy zásobníků

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Generální opravy zásobníků

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Kompletní generální opravy zásobníků

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Zvýšení kapacity zásobníků

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Zastřešení zásobníků

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Opravy a renovace zásobníků

zasobniky-opravy-renovace-3m.png

Nabízíme naše zkušenosti a služby v oblasti oprav a renovací zásobníků. Opravy a renovace zásobníků provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Opravy a renovace provádíme jako doplňkovou službu našeho standardního montážního programu stavby zásobníků. Myšlenka renovací opotřebených částí zásobníků není nová, vyplývá z poznatku,že ve velké většině se díly sila vyřazují proto, že některá z ploch je silně zkorodovaná či jinak mechanicky poškozená, zatím co ostatní plochy jsou víceméně v pořádku. Není tedy zapotřebí měnit všechny díly zásobníku ale stačí zrenovovat tu danou špatnou část, vyměnit spojovací materiál, přetmelit.

Výhody renovace zásobníků

zasobniky-opravy-renovace-4m.png

Zákazníkům, kteří chtějí zrovoznit starší nepoužívané zásobníky nabízíme provedení opravy či kompletní renovace až doposud používaných zásobníků. Tímto způsobem je možné podstatně snížit náklady potřebné k výstavbě skladovacího zásobníku nového. Pro bližší info kontaktujte naše obchodní oddělení.

Výhody tohoto řešení jsou zřejmé:

  • opotřebené části zásobníku jsou renovované nebo nahrazené jinými již renovovanými díly
  • zásobník je opraven na místě
  • na opravu či renovaci skladovacího zásobníku je poskytována záruka
  • případné speciality jsou průběžně řešeny ve spolupráci se zadavatelem, což se zpětně promítá do kvality opravy či renovace zásobníku

Jsme přesvědčeni,že tak,jako našim stálým zákazníkům,můžeme i Vám nabídnout některá řešení vašich problémů v oblasti opravy a renovací sil a přídavných technologií.

Ukázky oprav a renovací zásobníků najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky