Lehké opravy sil

lehke-opravy-sil-min.jpg

Lehká oprava smaltovaného sila řeší případnou netěsnost, korozi či mechanickou závadu jen na přechodnou dobu. Většina lehkých oprav se provádí za plného provozu zemědělského sila, to znamená že silo nemusí být vyprázdněno. Upozorňujeme že pro trvalé odstranění případných závady je potřeba povést opravu střední nebo generální.

Střední opravy sil

stredni-oprava-sila-min.jpg

Poškozené šrouby se vyměnění, spoje se z vnitřní strany očistí, odmastí a přetmelí souvislou vrstvou tmelu tak, aby byly zakryty nechráněné okraje plechů. Poškozená místa na plechách se opraví přetmelením. Kotevní pásek se vymění za nový. Po kontrole stavu podlahy se poškozené místa opraví a celá podlaha se očistí a natře speciálním nátěrem nátěrem.

Generální opravy sil

generalni-oprava-sila-min.jpg

U toho typu opravy se domontuje 80% plechů které se renovují nebo vyměnění za jiné renovované. Renovované plechy budou namontovány pomocí nového spojovacího a těsnícího materiálu. U nedemontovaných lubů budou vyměněny špatné šrouby, ostatní postup opravy je shodný s opravou střední včetně výměny kotevního pásku a opravy podlahy.

Kompletní generální opravy sil

zastreseni-nadrze-th.jpg

U toho typu opravy se domontuje 80% plechů které se renovují nebo vyměnění za jiné renovované. Renovované plechy budou namontovány pomocí nového spojovacího a těsnícího materiálu. U nedemontovaných lubů budou vyměněny špatné šrouby, ostatní postup opravy je shodný s opravou střední včetně výměny kotevního pásku a opravy podlahy.

Zvýšení kapacity sil

navyseni-kapacity-sila-min.jpg

U smaltovaných sil typu Vítkovice je možné za určitých technických předpokladů zvýšit užitný objem skladovacího sila. Navýšení musí předcházet revizní prohlídka, posouzení a vyjádření statika. Ve většině námi řešených případů navýšení kapacity, musela být souběžně provedena střední nebo generální oprava sila.

Zastřešení sil

zastreseni-nadrze-th.jpg

Provádíme dodatečné zastřešení smaltovaných a pozinkovaných sil několika typy střešních systémů. Průměry smaltovaných zemědělských sil 6 a 8,5m dokážeme zastřešit oboustranně smaltovanými plechy včetně technologických otvorů a přírub. Dodatečné zastřešení skladovacích sil se provádí velmi zřídkavě.

Montáže a demontáže sil

montaz-sila-012-min.png

Nabízíme provedení montáží, demontáží sil a skladových objektů. Vypracujeme Vám cenový návrh na provedení montáže, demontáže sil nebo kompletních skladových objektů. Veškeré montážní a demontážní práce provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Naše výjezdní montážní skupiny jsou schopny provést kompletní, nebo částečné montáže a demontáže sil a návazných obslužných technologií. Dále nabízíme demontáže a odkupy nepotřebných sil, včetně jejich odvozu.

Specialisté na sila

montaz-sila-013-min.png

Díky svým mnohaletým zkušenostem a realizovaným zakázkám po celé České republice může firma Morkus Morava s.r.o. nabídnout svým zákazníkům kvalitní služby v oblastech: montáže a demontáže sil, montáže a demontáže technologických zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu podloženou mnohaletými zkušenostmi. Samozřejmě výsledky naší odborně způsobilé činnosti nejsou dány slovy, ale realizovanými zakázkami a zejména důkladnou certifikací kvality.

Výhody našich služeb:

  • disponujeme potřebným technickým vybavením
  • díky zkušenostem jsme schopni realizovat i velmi složité zakázky
  • disponujeme týmy vyškolených a certifikovaných montérů
  • striktně dodržujeme nařízení v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí

Cílem společnosti Morkus Morava s.r.o je trvale udržovat a posilovat důvěru a spokojenost našich zákazníků. Poskytujeme kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demontážních a montážních prací pro zemědělství i průmysl.

Ukázky demontáží sil najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Ukázky montáží sil najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky