Hranaté zásobníky

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Nepodjezdné zásobníky 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Podjezdné zásobníky 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Ocelové zásobníky

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Pozinkované zásobníky

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Smaltované zásobníky

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Zásobníky na písek

zasobniky-na-pisek-01-m.png

Zásobníky na písek jsou určené pro krátkodobé skladování suchého písku. Způsob plnění zásobníku může být např. pomocí plnícího potrubí DN 80 s připojením přímo na cisternu silokamionu s pískem, nebo standardními dopravními cestami, používanými na přepravu písku. Zásobníky jsou z bezpečnostních důvodů vybaveny protiexplosivním přetlakovým ventilem. Také je možné zásobníky dodat s monitorováním množství písku v zásobníku (radarové, mikrovlnné, vibrosonda). Jednotlivé zásobníky nebo jejich sestavu navrhujeme dle požadavků zákazníka. Naši technici Vám vždy poradí a navrhnou optimální řešení pro zásobníky na písek.

Dodávky zásobníků na písek

zasobniky-na-pisek-02-m.png

Zásobníky na písek jsou dodávány ve standardních řadách nebo konstruovány dle konkrétních požadavků zadavatele. Tvarově jsou navrhovány především jako kruhové nebo hranaté. Třída oceli použitá pro výrobu sil a zásobníků se stanovuje dle typu skladované hmoty a technologických požadavků zadavatele. Z výroby jsou dodávány kompletně povrchově upravené, to je s vnější, v případě potřeby i vnitřní povrchovou úpravou.

Zařízení pro skladování písku

zasobniky-na-pisek-03-m.png

S ohledem na konkrétní potřeby zadavatele provádíme dispoziční návrh sila s kotvícími a zátěžovými údaji, pro potřeby výroby vyhotovujeme vlastní výrobní dokumentaci a statický výpočet. Součástí dodávky je zajištění dopravy zásobníku na písek do místa určení stejně jako samotná montáž a elektrická instalace ovládání zásobníku. Zásobníky s přepravitelnými průměry jsou dodávána v kompletně svařovaném a lakovaném stavu. Zásobníky nadrozměrných průměrů jsou dodávány v segmentech a montována v místě instalace.

Standardní kompletaci zásobníku na písek najdete ZDE

Ukázky z montáže zásobníku na písek najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky