Morkus Morava s.r.o.

logo-morkus-klasic.jpg

Firma byla založena v roce 2003 jako fyzická osoba Morkus David. S nárůstem objemu obchodů a zvyšování svých aktivit se v roce 2008 změnila na společnost s ručením omezeným jako firma MORKUS Morava s.r.o. Původní zaměření firmy byl výkup železného šrotu, barevných kovů, likvidace starších kovových konstrukcí, hal, sil, nádrží a jiných technologických celků. V červnu 2007 jsme se přestěhovali do nové provozovny ve Slavíči u Hranic na Moravě,kde sídlíme doposud. Od roku 2009 provádíme kompletní výstavby renovovaných hal a zároveň dodávky a montáže renovovaných velkokapacitních sil, nádrží a zásobníků typu VÍTKOVICE reference. Taktéž provádíme drobné i komplexní opravy skladových sil typu VÍTKOVICE. (výměny jednotlivých plechů,přetěsnění a zateplení pláště sila,montáž pochůzných lávek,žebříků atd.)

Stavby pro zemědělce

smaltovane-sila-th.jpg

Zabýváme se demontáží, opravou, renovací velkokapacitních sil, nádrží a zásobníků typu Vítkovice. Díky několikaleté praxi a zkušenosti v této oblasti se řadíme mezi špičku v tomto oboru činností. Zabýváme se taktéž likvidací těchto starších kovových kontrukcí, hal a kompleteních technologických celků. Svou činnost jsme také rozšířily o montáž skladovacích objektů, velkokapacitních sil, nádrží a zásobníků ze smaltovaných plechů. Při práci používáme prověřený, bezpečný a odzkoušený postup práce. Informace o námi realizovaných projektech naleznete ve fotogalerii s názvem referenční stavby.

 • Sila

  sila

  Obilní sila dodáváme pro skladování obilí, kukuřice a dalších zrnin, např. řepky. Zákazník si může vybrat nová pozinkovaná sila nebo renovovaná smaltovaná sila typu Vítkovice.

 • Zásobníky

  zasobniky

  Nabízíme komplexní služby v oblasti krátkodobého skladování materiálů v zásobnících. Zásobníky jsou tradičním způsobem řešení krátkodobých skladovacích potřeb pro mnoho oborů

 • Nádrže

  nadrze

  Smaltované nádrže jsou tradičním způsobem řešení skladovacích potřeb pro mnoho oborů. Naše služby pokrývají celý proces realizace, od projekčních prací až po dodávku a montáž.

 • Posklizňové linky

  poskliznovky

  Neustále se zvyšující význam obilovin v potravinářském, krmivářském a energetickém sektoru klade také zvýšené nároky na komplexní řešení jejich zpracování a skladování.