Lehké opravy zásobníků

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Střední opravy zásobníků

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Generální opravy zásobníků

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Kompletní generální opravy zásobníků

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Zvýšení kapacity zásobníků

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Zastřešení zásobníků

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Přestavby a přemístění zásobníků

prestavby-premisteni-zasobniku-3m.png

Nabízíme provedení přestavby a přemístění Vašich stávajících zásobníků. Navrhneme Vám řešení a vypracujeme cenový návrh na provedení přestavby a přemístění zásobníků. Veškeré demontážní a montážní práce provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi.

Specialisté na přestavbu a přemístění zásobníků

prestavby-premisteni-zasobniku-4m.png

Díky svým mnohaletým zkušenostem a realizovaným zakázkám po celé České republice může firma Morkus Morava s.r.o. nabídnout svým zákazníkům kvalitní služby v oblastech: přestavby a přemístění zásobníků, přestavby a přemístění technologických zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu podloženou mnohaletými zkušenostmi. Samozřejmě výsledky naší odborně způsobilé činnosti nejsou dány slovy, ale realizovanými zakázkami a zejména důkladnou certifikací kvality.

Nabízíme kompletní služby neboť:

  • disponujeme potřebným technickým vybavením k přestavbě a přemístění zásobníku
  • disponujeme týmy vyškolených a certifikovaných montérů
  • disponujeme týmem certifikovaných projektantů a statiků
  • máme zkušenosti a jsme schopni realizovat i velmi složité zakázky
  • striktně dodržujeme nařízení v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí

Cílem společnosti Morkus Morava s.r.o je trvale udržovat a posilovat důvěru a spokojenost našich zákazníků. Poskytujeme kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demontážních a montážních prací pro zemědělství i průmysl.

Ukázky přestavby a přemístění zásobníků najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky