Hranaté zásobníky

hranate-zasobniky-01-th.jpg

Zásobníky se používají k uchování sypkých produktů při uskladnění nebo v průběhu výrobního procesu. Hranaté zásobníky dodáváme vyrobené z pozinkovaných nebo klasickýc plechů opatřených nátěrem. Zásobníky je možné používat ve venkovním nebo vnitřním prostředí. Instalovat lze jednotlivé zásobníky i celé baterie.

Nepodjezdné zásobníky 40°/57°

nepodjezdne-zasobniky-vysypka-01-th.jpg

Nepodjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40°/57° dodáváme i z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky, skladovací zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny.

Podjezdné zásobníky 40°

podjezdne-zasobniky-01-th.jpg

Podjezdné zásobníky s úhlem výsypky 40° montujeme z nových i renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Tyto zásobníky jsou určeny ke krátkodobému i dlouhodobému skladování různých sypkých materiálů. Válcové tělo nádrže je sestaveno z oboustranně smaltovaných plechů a je namontováno na podjezdnou ocelovou konstrukci.

Ocelové zásobníky

kovove-zasobniky-01-th.jpg

Ocelové zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyrobeny z ocelových plechů a opatřeny kvalitním nátěrem. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky mohou být podjezdné a nepodjezdné a jsou vybaveny výsypkou a střechou.

Pozinkované zásobníky

pozinkovane-zasobniky-01-th.jpg

Pozinkované zásobníky jsou určeny ke krátkodobému skladování různých sypkých materiálů. Všechy součásti zásobníku jsou vyráběny z galvanizované oceli nebo jsou zinkově galvanizované. Tyto zásobníky se výrábějí s konusem s výpadovým úhlem 45° a 60°. Zásobníky jsou vyrobeny z vlnitých pozinkovaných plechů, s výsypkou a střechou.

Smaltované zásobníky

smaltovane-zasobniky-01-th.jpg

Nabízíme dodávky a montáže zásobníků z renovovaných smaltovaných plechů typu Vítkovice. Toto řešení je vhodné jak pro vstupní zásobníky, výrobní zásobníky a expediční zásobníky. Ocelová válcová skořepina nádrže je sestavena z oboustranně smaltovaných plechů které jsou spojeny speciálními šrouby a utěsněny trvale pružným tmelem.

Zásobníky na krmné směsi

zasobnik-krmne-smesi-03m.png

Zásobníky na krmné směsi jsou určené pro krátkodobé skladování krmných směsí. Způsob plnění zásobníku je standardními dopravními cestami, používanými na přepravu krmných směsí. Jednotlivé zásobníky nebo jejich sestavu navrhujeme dle požadavků zákazníka. Naši technici Vám vždy poradí a navrhnou optimální řešení pro zásobníky na krmné směsi.

Skladování krmných směsí

zasobnik-krmne-smesi-04m.png

Naše zásobníky nachází široké uplatnění také v oblasti zemědělství a chovatelství. Příkladem může být nabídka zásobníků pro skladování krmných směsí, granulí, kukuřice či obilí, včetně ručního a pneumatického plnění. Vyprazdňování je možné přímo plnicí hubicí z podjezdových sil, nebo libovolným systémem šnekových dopravníků. Rovněž zde je možné návrh zařízení přizpůsobit konkrétním podmínkám zákazníka a potřeby skladovaného množství krmných směsí. Vysoká variabilita konstrukce zásobníků dovoluje nabídnout jakoukoliv vhodnou variantu uspořádání, zásobníky různých tvarů mohou být tepelně izolovány.

Kovové zásobníky pro skladování krmných směsí

zasobnik-krmne-smesi-05m.png

Účelem zásobníků je poskytnout krmné směsi dokonalou ochranu proti povětrnostním vlivům, umožňovat skladování značného množství materiálu na relativně malé půdorysné ploše a umožnit pohotový a energeticky nenáročný odběr. U běžných konstrukcí zásobníků bývá obtížné dosáhnout úplného vyprázdnění materiálu v zásobníku - část tam může zůstávat trvale. V zásobnících se tvoří klenby, které je zapotřebí rozrušovat. Nejjednoduším řešením je opatřit zásobníky krmných směsí dvěma výsypkami které budou zásobník souběžně vyprazdňovat.

Ukázky zásobníků na krmné směsi najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky