Lehké opravy sil

lehke-opravy-sil-min.jpg

Lehká oprava smaltovaného sila řeší případnou netěsnost, korozi či mechanickou závadu jen na přechodnou dobu. Většina lehkých oprav se provádí za plného provozu zemědělského sila, to znamená že silo nemusí být vyprázdněno. Upozorňujeme že pro trvalé odstranění případných závady je potřeba povést opravu střední nebo generální.

Střední opravy sil

stredni-oprava-sila-min.jpg

Poškozené šrouby se vyměnění, spoje se z vnitřní strany očistí, odmastí a přetmelí souvislou vrstvou tmelu tak, aby byly zakryty nechráněné okraje plechů. Poškozená místa na plechách se opraví přetmelením. Kotevní pásek se vymění za nový. Po kontrole stavu podlahy se poškozené místa opraví a celá podlaha se očistí a natře speciálním nátěrem nátěrem.

Generální opravy sil

generalni-oprava-sila-min.jpg

U toho typu opravy se domontuje 80% plechů které se renovují nebo vyměnění za jiné renovované. Renovované plechy budou namontovány pomocí nového spojovacího a těsnícího materiálu. U nedemontovaných lubů budou vyměněny špatné šrouby, ostatní postup opravy je shodný s opravou střední včetně výměny kotevního pásku a opravy podlahy.

Kompletní generální opravy sil

zastreseni-nadrze-th.jpg

U toho typu opravy se domontuje 80% plechů které se renovují nebo vyměnění za jiné renovované. Renovované plechy budou namontovány pomocí nového spojovacího a těsnícího materiálu. U nedemontovaných lubů budou vyměněny špatné šrouby, ostatní postup opravy je shodný s opravou střední včetně výměny kotevního pásku a opravy podlahy.

Zvýšení kapacity sil

navyseni-kapacity-sila-min.jpg

U smaltovaných sil typu Vítkovice je možné za určitých technických předpokladů zvýšit užitný objem skladovacího sila. Navýšení musí předcházet revizní prohlídka, posouzení a vyjádření statika. Ve většině námi řešených případů navýšení kapacity, musela být souběžně provedena střední nebo generální oprava sila.

Zastřešení sil

zastreseni-nadrze-th.jpg

Provádíme dodatečné zastřešení smaltovaných a pozinkovaných sil několika typy střešních systémů. Průměry smaltovaných zemědělských sil 6 a 8,5m dokážeme zastřešit oboustranně smaltovanými plechy včetně technologických otvorů a přírub. Dodatečné zastřešení skladovacích sil se provádí velmi zřídkavě.

Výkup sil, nádrží a zásobníků

montaz-sila-012-min.png

V rámci prováděných demontáží sil, nádrží a zásobníků jsme schopni tyto demontované technologie odkoupit. Vypracujeme Vám cenový návrh na provedení demontáže a odkoupení sil, nádrží, zásobníků nebo kompletních skladových objektů. Veškeré demontážní práce provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Naše výjezdní demontážní skupiny jsou schopny provést kompletní, nebo částečné demontáže sil, nádrží, zásobníků a návazných obslužných technologií. V rámci demontáže a odkupu sila, nádrže či zásobníků nabízíme jejich odvoz.

Odkoupení nepotřebných skladovacích technologií

skladovaci-sila-02-th.png

V případě zájmu o naši nabízenou službu neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení pomocí emailu, telefonu nebo poptávkového formuláře. Naši pracovníci Vás budou kontaktovat a domluví osobní násvštěvu a prohlídku nabízených sil, nádrží a zásobníků. Odkupní cena za nabízené sila, nádrže či zásobníky bude stanovena po prohlídce a je závislá na stáří, stavu a druhu nabízených skladovacích technologií.

Výhody nabízené služby:

  • finanční zhodnocení nepoužívaných technologií
  • rychlá realizace a platba
  • možnost použít jako protihodnotu při nákupu nového sila,nádrže či zásobníky
  • poradenská činnost v oblasti demontáže skladovacích technologií

Cílem společnosti Morkus Morava s.r.o je trvale udržovat a posilovat důvěru a spokojenost našich zákazníků. Poskytujeme kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demontážních prací pro zemědělství i průmysl.

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky