Lehké opravy sil

lehke-opravy-sil-min.jpg

Lehká oprava smaltovaného sila řeší případnou netěsnost, korozi či mechanickou závadu jen na přechodnou dobu. Většina lehkých oprav se provádí za plného provozu zemědělského sila, to znamená že silo nemusí být vyprázdněno. Upozorňujeme že pro trvalé odstranění případných závady je potřeba povést opravu střední nebo generální.

Střední opravy sil

stredni-oprava-sila-min.jpg

Poškozené šrouby se vyměnění, spoje se z vnitřní strany očistí, odmastí a přetmelí souvislou vrstvou tmelu tak, aby byly zakryty nechráněné okraje plechů. Poškozená místa na plechách se opraví přetmelením. Kotevní pásek se vymění za nový. Po kontrole stavu podlahy se poškozené místa opraví a celá podlaha se očistí a natře speciálním nátěrem nátěrem.

Generální opravy sil

generalni-oprava-sila-min.jpg

U toho typu opravy se domontuje 80% plechů které se renovují nebo vyměnění za jiné renovované. Renovované plechy budou namontovány pomocí nového spojovacího a těsnícího materiálu. U nedemontovaných lubů budou vyměněny špatné šrouby, ostatní postup opravy je shodný s opravou střední včetně výměny kotevního pásku a opravy podlahy.

Kompletní generální opravy sil

zastreseni-nadrze-th.jpg

U toho typu opravy se domontuje 80% plechů které se renovují nebo vyměnění za jiné renovované. Renovované plechy budou namontovány pomocí nového spojovacího a těsnícího materiálu. U nedemontovaných lubů budou vyměněny špatné šrouby, ostatní postup opravy je shodný s opravou střední včetně výměny kotevního pásku a opravy podlahy.

Zvýšení kapacity sil

navyseni-kapacity-sila-min.jpg

U smaltovaných sil typu Vítkovice je možné za určitých technických předpokladů zvýšit užitný objem skladovacího sila. Navýšení musí předcházet revizní prohlídka, posouzení a vyjádření statika. Ve většině námi řešených případů navýšení kapacity, musela být souběžně provedena střední nebo generální oprava sila.

Zastřešení sil

zastreseni-nadrze-th.jpg

Provádíme dodatečné zastřešení smaltovaných a pozinkovaných sil několika typy střešních systémů. Průměry smaltovaných zemědělských sil 6 a 8,5m dokážeme zastřešit oboustranně smaltovanými plechy včetně technologických otvorů a přírub. Dodatečné zastřešení skladovacích sil se provádí velmi zřídkavě.

Přestavby a přemístění sil

prestavby-premisteni-sil-002-min.png

Nabízíme provedení přestavby a přemístění Vašich stávajících sil. Navrhneme Vám řešení a vypracujeme cenový návrh na provedení přestavby a přemístění sil. Veškeré demontážní a montážní práce provádí naši proškolení pracovníci s mnohaletými zkušenostmi.

Specialisté na přestavbu a přemístění sil

prestavby-premisteni-sil-010-min.png

Díky svým mnohaletým zkušenostem a realizovaným zakázkám po celé České republice může firma Morkus Morava s.r.o. nabídnout svým zákazníkům kvalitní služby v oblastech: přestavby a přemístění sil, přestavby a přemístění technologických zařízení. Garantujeme vysokou kvalitu podloženou mnohaletými zkušenostmi. Samozřejmě výsledky naší odborně způsobilé činnosti nejsou dány slovy, ale realizovanými zakázkami a zejména důkladnou certifikací kvality.

Nabízíme kompletní služby neboť:

  • disponujeme potřebným technickým vybavením k přestavbě a přemístění sila
  • disponujeme týmy vyškolených a certifikovaných montérů
  • disponujeme týmem certifikovaných projektantů a statiků
  • máme zkušenosti a jsme schopni realizovat i velmi složité zakázky
  • striktně dodržujeme nařízení v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí

Cílem společnosti Morkus Morava s.r.o je trvale udržovat a posilovat důvěru a spokojenost našich zákazníků. Poskytujeme kvalitní a komplexní dodávku služeb v oboru demontážních a montážních prací pro zemědělství i průmysl.

Ukázky přestaveb a přenístění sil najdete ve fotogalerii: fotogalerie.png

Tabulka velikostí pozinkovaných sil s rovným dnem je ZDE

Tabulka velikostí pozinkovaných sil s kuželovou výsypkou je ZDE

Tabulka velikostí smaltovaných sil je ZDE

Pro stažení stránky ve formátu PDF klikněte na ODKAZ

Akční nabídky