Nový sortiment zboží a služeb

 • Peletizační linky - dodávka a výstavba
  27 Srpna 2018 Kategorie Nový sortiment a služby

  Peletizační linky - dodávka a výstavba

  Firma Morkus Morava s.r.o. se věnuje také přípravě a realizaci projektů dodávek a výstavby kompletních peletizačních linek. Stejně jako u projektů výstavby sila a nádrží poskytujeme kompletní servis dodávky na klíč. V případě, že investor nemá k dispozici projekt, který je připravený k výstavbě, poskytujeme podporu při developerské činnosti či realizaci projektu poskytujeme na klíč. Při výstavbě peletizačních linek používáme pouze se špičkové technologie prověřené léty provozu, používáme technologie osvědčených německých, rakouských a českých dodavatelů, kteří se na výrobu komponent a strojů pro peletizační linky specializují již řadu let. Po dokončení zajišťujeme uvedení do provozu, zaškolení obsluhy a vyřízení legislativních procesů nutných ke spuštění peletizační linky.

  Zobrazit celý článek

 • Smaltované nádrže pro ČOV a BPS
  20 Března 2017 Kategorie Nový sortiment a služby

  Smaltované nádrže pro BPS a ČOV

  Na domácím trhu patříme mezi lídry v oblasti dodávek a výstavby smaltovaných sil, nádrží a zásobníků. V průběhu posledních deseti let jsme zrealizovali více jak čtyři stovky projektů zaměřených na výstavbu skladovacích kapacit pro zemědělskou, průmyslovou či komunální sféru. Naší doménou byla výstavba smaltovaných nádrží na kejdu, močůvku a kapalná hnojiva, dále potom dodávky a montáže smaltovaných či pozinkovaných sil na obilí, vlhkou kukuřici a další sypké materiály. Stále častěji nás investoři oslovují s požadavkem na dodávku a výstavbu smaltovaných nádrží pro fermentory bioplynových stanic a čističek odpadních vod. S ohledem na zvyšující se zájem o tyto produkty byla vytvořena nová sekce obchodního oddělení, která řeší všechny poptávky a požadavky našich zákazníků z oblasti výstavby smaltovaných nádrží pro bioplynové stanice či čistírny odpadních vod.

  Zobrazit celý článek

 • Prodej laminátových zásobníků a sil
  31 Října 2013 Kategorie Obchod

  Laminátové zásobníky a sila

  Firma Morkus Morava s.r.o. zahájila prodej laminátových zásobníků pro zemědělství a průmysl. Tyto laminátové zásobníky jsou určené pro skladování různých druhů materiálů, jako je obilí, krmiva, mouky, potravinářské průmyslové kapaliny, prášky nebo granule, cukry, chemikálie a hnojiva, minerály, atd. Nabízené zásobníky se vyznačují absolutní nepropustností a mimořádnou pevností konstrukce. Naše laminátové zásobníky jsou zdravotně nezádné, použité materiály plně zajišťují odolnost vůči UV záření, jsou odolné vůči všem povětrnostním vlivům, mají vysokou mechanickou pevnost, dobře tepelně izolují a jsou odolné vůči vnitřní vlhkosti siláže. Maximální pevnost a odolnost vůči kroucení při penumatickém plnění je zajištěna pomocí dvoubodového uchycení. Vnitřní stěny zásobníků jsou opatřeny speciálním anti-adhézním nátěrem který ve vlhkých měsících zabraňuje ulpění skladovaného materiálu na stěnách. Sklolamintové zásobníky jsou opatřeny výstupními žebříky a potrubím.

  Další volitelné příslušenství je obsaženo v přiloženém katalogu.
  Katalog ke stažení naleznete ZDE

 • Prodej kalových čerpadel a míchadel
  11 Září 2013 Kategorie Obchod

  Kalové čerpadla a míchadla na kejdu a močůvku

  Zahájení prodeje strojů a zařízení pro potřeby kejdového hospodářství a ostatních zařízení kde je nutná homogenizace a čerpání kejdy a kalů. Nabízíme stacionární míchadla a kalové čerpadla tradičního čského výrobce STS Prachatice. V naší nabídce naleznete celý výrobní program tohoto výrobce míchadele a kalových čerpadel pro nádrže na kejdu a močůvku. Kalová čerpadla typu MIX jsou určena k čerpání kejdy, kalů a znečištěných kapalin. Je možné je použít k čerpání z přečerpávacích jímek do skladovacích nadzemních zásobníků, k vyskladňování do mobilních prostředků nebo přímo k aplikaci na pozemky přilehlé k nádrži. Sériově jsou vybavena mixovací tryskou, která je mechanicky ovládaná v horizontálním směru.

  V přiložené fotogalerii naleznete fotografie našich referenčních staveb kde jsou namontovány míchadla nebo kalová čerpadla STS Prachatice.
  Katalogy ke stažení naleznete ZDE

 • Obchodní zastoupení Permastore
  01 Února 2013 Kategorie Obchod

  Obchodní zastoupení firmy PERMASTORE® pro ČR a SR

  Společnost MORKUS Morava s.r.o. v několika posledních letech významně posílila svoji pozici uznávaného dodavatele a respektovaného partnera pro komplexní řešení v oblasti sil, nádrží, zásobníků a posklizňových linek. Jasným důkazem je získání pozice oficiálního distributora tradičního anglického producenta smaltovaných sil a nádrží, firmy PERMASTORE®. To umožňuje firmě MORKUS Morava s.r.o. reagovat nejen na požadavky zemědělských zákazníků, ale také na potřeby zákazníků z komunální sféry a průmyslu. Společnost MORKUS Morava s.r.o. tak může nabídnout řešení pro akumulační nádrže na vodu pitnou, užitkovou, požární, odpadní, nádrže pro čistírny odpadních vod, nádrže a fermentory pro komunální bioplynové stanice, zásobníky pevných sypkých látek, nádrže pro potravinářský odpad, nebo nádrže pro zpracování pivovarského odpadu a odpadu z výroby nápojů nebo nádrže a sila pro technologii výroby biopaliv jako jsou například bioetanol a biodiesel.

 • pozinkovana-sila-nove-th.jpg
  28 Srpna 2012 Kategorie Obchod

  Rozšíření nabídky o dodávky a montáže pozinkovaných sil

  V měsíci červenci a srpnu 2012 proběhly jednání se dvěma zahraničními dodavateli zemědělských pozinkovaných sil. Jednání skončila k oboustranné spokojenosti, strategický partner byl zvolen a smlouva o dodávkách pozinkovaných sil je na světě. Tento sortiment bude oficielně nabízen zájemcům z řad zemědělců od ledna roku 2012. Nyní pracuje na novém katalogu který bude již obsahovat o nově nabízené sila a další technologie pro zpracování a uskladňování zrna.

Akční nabídky